Praca: Technik Farmaceutyczny

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

Technik Farmaceutyczny na godziny

Miejsce pracy: cała Polska

Apteki Gemini to wyjątkowe miejsce zarówno dla pacjenta, jak i dla pracownika. To zgrany zespół złożony z samych profesjonalistów i pasjonatów. W naszej aptece możesz mieć pewność pracy z szerokim asortymentem i najnowszymi produktami. Dzięki temu dbamy jednocześnie o komfort opieki nad pacjentem, jak i Twój rozwój.

W chwili obecnej poszukujemy osób, które byłby zainteresowane wsparciem naszych Aptek w ramach umowy zlecenia w wybranym wymiarze godzinowym.

Szczególnie cenimy:
  • empatię i otwartość w pracy z Pacjentem oraz umiejętność pracy w zespole.
Zakres obowiązków:
  • zapewnienie najlepszej opieki naszym Pacjentom,
  • udzielanie Pacjentom niezbędnych informacji nt. działania i dawkowania leków oraz środków medycznych,
  • realizacja recept.

Zobacz podobne oferty

  • Rzeźnik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: 2021-01-23
    • Rozbiór głów wp. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Wymagania inne: Wymagane doświadczenie zawodowe.

  • Zobacz więcej
  • Mechanik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ślesin Dodane: 2021-01-23
    • wykonywanie napraw przy ciągnikach siodłowych, naczepach; Prowadzenie dokumentacji warsztatowej zgodnie z wytycznymi;, analiza i planowanie zapasów magazynowych Wymagania konieczne:...

  • Ślusarz

  • Młodzieżowe Centrum Kariery Inowrocław Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Inowrocław Dodane: 2021-01-23
    • obsługa elektronarzędzi, kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów