Praca: Technik informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Technik informatyk
Miejsce pracy: Mogilno
Numer: StPr/20/0749
OBOWIĄZKI:

praca związana z w/w stanowiskiem

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Mogilno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Zobacz podobne oferty

  • Technik informatyk

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żnin Dodane: 2021-02-23
    • Zgodnie z programem stażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, informatyczne

  • Zobacz więcej
  • Technik informatyk x1

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grębocin Dodane: 2021-02-19
    • zgodny z programem stażu

  • Informatyk

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: 2021-02-15
    • administracja sieciami informatycznymi, stronami www, bazami danych, tworzenie stron, serwis online i u klientaOferta stażu dla osób do 30r. życia Wymagania konieczne:...