Praca: Technik masażysta (nr 2776)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Technik masażysta (nr 2776)
Miejsce pracy: Kruszwica
Numer: StPr/21/2776
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie masaży leczniczych od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00 i 10.00-18.00; 40 godz/tyg.; Możliwość późniejszego zatrudnienia na umowę o pracę
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Odpowiedzialność, zaangażowanie, komunikatywność.

Miejsce pracy:

Kruszwica

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu