Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/24/0207
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie raportów dotyczących sprzedaży,porównywanie ofert zakupu leków,kontakt z przedstawicielami handlowymi hurtowni,sporządzanie zamówieńwspółpraca z kierownikami i pracownikami aptek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

mile widziane doświwadczenie w pracy na stanowisku biurowym, mile widziana osoba, która jest w trakcie zdobywania zawodu technik farmacji lub jest technikiem farmacji, nieobligatoryjnie, Znajomość Exel-ważne: staranność, dokładność, umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu