Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Dobrzyń nad Wisłą
Numer: StPr/19/1699
OBOWIĄZKI:

Miejsce pracy:

Dobrzyń nad Wisłą

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik Administracyjny

  • About You.PL Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, Koronowo, Łabiszyn, Toruń, Włocławek, Brześć Kujawski, Inowrocła Dodane: 2019-12-12
    • Kluczowe zadania: Aktualizowanie i wprowadzanie danych do systemów, Przygotowywanie ofert, analiz oraz statystyk, Współpraca z innymi działami, Obsługa połączeń...

  • Zobacz więcej
  • Technik administracji

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bobrowniki Dodane: 2019-12-11
    • obsługa interesantów, redagowanie pism, prowadzenie dokumentacji

  • Technik prac biurowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2019-12-10
    • wg.programu stażuWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące