Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Lipno
Numer: StPr/20/1094
OBOWIĄZKI:

Miejsce pracy:

Lipno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nowy Ciechocinek Dodane: 2020-10-27
    • Prace biuroweWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakUprawnienia: Obsługa komputera Wymagania inne: Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz j....

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Szubin Dodane: 2020-10-27
    • prowadzenie rekrutacji cudzoziemców, prowadzenie korespondencji, prowadzenie dokumentacji w języku obcym (język rozyjski i język ukraiński-znajomość języków w stopniu...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Cielęta Dodane: 2020-10-27
    • Wystawianie faktur; rozliczenia zleceń od kontrahentów; obsługa urządzeń biurowych, programu do fakturowania i MS Office; prowadzenie akt osobowych pracowników; archiwizacja...