Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Lipno
Numer: StPr/21/0024
OBOWIĄZKI:

prowadzenie dokumentacji

Miejsce pracy:

Lipno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik kancelaryjny (staż)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: Staż skierowany dla osób bezrobotnych do 30 roku życia, wymagana biegła obsługa...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: wczoraj
    • prowadzenie książki korespondencyjnej, sprawdzanie dokumentów pod względem merytorycznym i formalnym, dekretowanie dokumentów, przeliczanie faktur pod względem rachunkowym,...

  • Technik administracji

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: wczoraj
    • obsługa sekretariatu- Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne