Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Biskupin
Numer: StPr/21/0317
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Biskupin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Łowin Dodane: 2021-04-16
    • Przyjmowanie zamówień telefonicznych, fax, email. Wprowadzanie zamówień do systemu produkcyjnego, tworzenie zestawień do produkcji. Obsługa biura i urządzeń biurowych. Wymagania...

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wielki Głęboczek Dodane: 2021-04-15
    • obsługa komputera, telefonu oraz urządzeń biurowych; sporządzanie list obecności oraz list zakupów biurowych; obsługa Microsoft Office, programu Optima; porządkowanie,...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-04-15
    • - segregowanie poczty;- odpowiadanie na otrzymane wiadomości e-mail;- segregowanie dokumentów;- kontakt z klientami;- zgłaszanie szkody przez internet i telefonicznie;- kompletowanie...