Praca: Technik prac biurowych


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Kołdrąb
Numer: StPr/21/0307
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Kołdrąb


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik biurowy

  • Emtor Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • Główne zadania na stanowisku: Koordynowanie pracy serwisantów oraz kontrola zamówień części zamiennych Tworzenie ofert serwisowych Kontakt z klientami w kwestii bieżącej...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik biurowy

  • Przedsiębiorstwo "ALCO" Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Solec Kujawski Dodane: 2021-05-13
    • dekretacja dokumentów i oddawanie do biura rachunkowego; prowadzenie rozmów z klientami na temat terminów wykonywania zleceń; znajomość podstawowej dokumentacji pracowniczej....

  • Zobacz więcej