Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4005
OBOWIĄZKI:

prace administracyjno-biurowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik biurowy

  • Emtor Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-10-13
    • Główne zadania na stanowisku: Koordynowanie pracy serwisantów oraz kontrola zamówień części zamiennych Tworzenie ofert serwisowych Kontakt z klientami w kwestii bieżącej...

  • Zobacz więcej
  • Technik prac biurowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tuchola Dodane: 2021-10-08
    • Staż na stanowisku pracownika biurowego Wymagania konieczne: Uprawnienia: prawo jazdy kat B

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2021-10-05
    • sporządzanie i prowadzenie korespondencji biurowej, obsługa programów i urządzeń biurowych, organizowanie pracy sekretariatu, wykonywanie czynności kancelaryjnych, przygotowywanie...