Praca: Technik serwisu urządzeń biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Technik serwisu urządzeń biurowych
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1468
OBOWIĄZKI:
Serwis urządzeń biurowych, kopiarek, drukarek, instalacja urządzeń w sieci, praca na miejscu jak i u klienta.Staż w dzielnicy Śródmieście.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wiedza z zakresu elektroniki, mechaniki, systemów informatycznych - preferowanekierunek: elektronik, informatyk, elektryk - preferowaneprawo jakzdy kat. B - po zakończonym stażu

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy