Praca: Technolog ds obróbki stali

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Technolog ds obróbki stali
Miejsce pracy: Chełmża
Numer: StPr/21/0745
OBOWIĄZKI:
wsparcie pionu produkcji w procesie uruchamiania i realizacji zleceń w procesie obróbki stali, wdrażanie nowych procesów technologicznych oraz modernizacja obecnych rozwiązań, dobór odpowiednich narzedzi produkcyjnych, celem zapewnienia maksymalnej wydajności i jakości produktów, rozwiazywanie bieżących problemów pojawiajacych sięw trakcie procesów produkcyjnych, opracowywanie, aktualizacja oraz nadzór nad przeprowadzanymi testami i próbami technologicznymi, rozwijanie kultury Lean opartej na ciągłym doskonaleniu oraz edukacja pracowników firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

znajomość tematyki i zagadnień produkcyjnych oraz metodologii Lean Manufacturing, umiejetność wdrażania nowych procesów technologicznych i modernizacji obecnych rozwiązań, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej, znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na komunikację

Miejsce pracy:

Chełmża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 600 - 4 200 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia