Praca: Technolog - Kosztorysant

KMW INVEST Sp. z o. o., przedsiębiorstwo branży meblowej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Technolog - Kosztorysant
Miejsce pracy: Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń
Opis stanowiska
  • Analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą wyceny
  • Współpraca z działem produkcji w celu oszacowania normatywów czasowych
  • Wysłanie zapytań ofertowych do dostawców oraz analizowanie ofert w zakresie handlowym
  • Ocena wykonalności projektu oraz ryzyk z nim związanych
  • Przygotowanie rozwiązań projektowo-technologicznych oraz wizualno-estetycznych
  • Obliczanie zapotrzebowania na materiał i akcesoria oraz wsparcie procesu wyceny
  • Tworzenie koncepcji procesu technologicznego przy efektywnym wykorzystywaniu odpowiednich programów i narzędzi mając na celu dążenie do jak najlepszych standardów projektowych
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną (rysunki, programy CNC, zmiany projektowe, rozkroje, itp.)
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane doświadczenie kierunkowe (technologia drewna, meblarstwo, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne techniczne)
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych
  • Znajomość programów tj. (AutoCad, Inventor, TopSolid, SolidWorks, SolidEdge, itp. oraz rysunku technicznego)
  • Znajomość procesu kosztorysowania
  • Umiejętność opracowywania procesów technologicznych
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie, asertywność
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Oferujemy
  • Umowę o pracę na pełen etat i stabilność zatrudnienia
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych, sympatycznych i kreatywnych osób, a jednocześnie wysokiej klasy specjalistów i inżynierów
  • Pełne wsparcie wdrożeniowe i jasno przedstawione cele
  • Zakres obowiązków umożliwiający rozwój i zdobycie cennego doświadczenia
  • Pracę pełną wyzwań i możliwość realizacji własnych inicjatyw
  • Preferencyjne warunki ubezpieczeń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia