Praca: Technolog produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Technolog produkcji
Miejsce pracy: Rusinowo
Numer: StPr/20/0812
OBOWIĄZKI:
Tworzenie rysunków produkcyjnych, zamówienia towarów, pomiary.Miejsce wykonywnaia pracy: Rusinowo
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne

Wymagania inne:

Oczekiwania pracodawcy: wykształcenie: wyższe; doświadczenie zawodowe: mile widziane; obsługa programu CAD

Miejsce pracy:

Rusinowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 129,95 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie