Praca: Technolog (systemu nawigacji)

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

ogłaszają nabór na stanowisko:

Technolog (systemu nawigacji)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
WYMAGANIA:
  • wykształcenie: wyższe techniczne,
  • specjalność: telekomunikacja, elektronika (kierunki pokrewne),
  • doświadczenie zawodowe:
    • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • mile widziana działalność hobbystyczna związana z lotnictwem modelarskim lub innym,
  • znajomość zagadnień nawigacji lotniczej oraz podstawowych zagadnień aerodynamiki,
  • znajomość podstaw programowania w języku C i pokrewnych,
  • znajomość interfejsów CAN i RS,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość technicznego języka angielskiego,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną – analiza dokumentów źródłowych oraz redagowanie własnych opracowań,
  • umiejętność kreatywnego myślenia, definiowania problemów technicznych i warunków ich rozwiązania,
  • zaangażowanie,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • analiza norm i aktów prawnych oraz tworzenie zestawień wymagań dla projektów technicznych urządzeń nawigacyjnych,
  • integracja systemu nawigacji na statkach powietrznych,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych,
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną w ww. zakresie,
  • opracowywanie procedur i wykonywanie badań urządzeń,
  • opracowywanie dokumentacji jakościowej.
OFERUJEMY:
  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny.

Oferty z zaznaczeniem stanowiska przyjmowane są w Dziale Zarządzania Personelem do dnia 18.11.2020 r.