Praca: Technolog

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Technolog
Miejsce pracy: Jastrzębie
Numer: StPr/21/0263
OBOWIĄZKI:
wsparcie prawidłowego przebiegu procesów chemicznych oraz przeprowadzanych analiz, dbanie o prawidłową pracę linii, przeprowadzanie prób technologicznych w prozumieniu z Kierownikiem, codzienne raportowanie o bieżących działaniach; wdrażanie i nadzór technologiczny nad projektami rozwojowymi na polecenie przełożonego, kontrola poprawności przebiegu procesu zgodnie ze specyfikacjami, normami i ustaleniami z klientem; praca z dokumentacją oraz zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości związanyh z prowadzeniem dokumentów, sporządzanie, uaktualnianie instrukcji, formularzy, procedur, dokumentacji technicznej i technologicznej oraz dbanie o ich odpowiednią ekspozycję; wprowadzanie danych do bazy danych, tworzenie raportów na potrzeby analiz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: znajomość pakietu MICROSOFT OFFICE

Wymagania inne:

mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego;staż dla osoby w wieku 18-29 lat

Miejsce pracy:

Jastrzębie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy