Praca: Technolog

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Technolog
Miejsce pracy: Piotrków Kujawski
Numer: StPr/21/0310
OBOWIĄZKI:
planowanie i monitorowanie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych, opracowywanie i wdrazanie do produkcji nowych procesów technologicznych, kontrola przestrzegania przez produkcję właściwego przebiegu procesu technologicznego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, techniczne
Uprawnienia: znajomość branży tworzyw sztucznych

Miejsce pracy:

Piotrków Kujawski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie