Praca: Telemonter


Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Telemonter
Miejsce pracy: Sypniewo
Numer: StPr/20/0565
OBOWIĄZKI:
Budowa sieci światłowodowych, instalacje u klienta, instalacje radiowe itp.Praca na terenie powiatu sępoleńskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe i znajomość branży telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy:

Sypniewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Telemonter

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sypniewo Dodane: 2020-10-25
    • Budowa sieci światłowodowych, instalacje u klienta, instalacje radiowe itp.Praca na terenie powiatu sępoleńskiego.Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak...

  • Zobacz więcej
  • Monter kabli telekomunikacyjnych

  • TOP-INT Andreas Toppa Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2020-10-20
    • Nasza firma oferuje: Wykopy pod kable, rurki i światłowody. Łączenie kabli miedzianych złączami termokurczliwymi (reychem). Łączenie światłowodów. Pomiary kabli...

  • Zobacz więcej
  • Telemonter

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sypniewo Dodane: 2020-09-30
    • Budowa sieci światłowodowych, instalacje u klienta, instalacje radiowe itp.Praca na terenie powiatu sępoleńskiego.Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak...

  • Zobacz więcej