Praca: Terapeuta (nr 0866)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Terapeuta (nr 0866)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0866
OBOWIĄZKI:
świadczenie usług osobom z zaburzeniami psychicznymi, w miejscu zamieszkania podopiecznychwysokość wynagrodzenia 342 zł brutto ( 0,095 etatu x 3.605,00 zł brutto ) + 5% premii + dodatek stażowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

- wykształcenie wyższe, odpowiedniej specjalności umożliwiające wykonywanie pracy na stanowisku,- min. 6-miesięczne doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi w jednej z następujących jednostek: szpitalu psychiatrycznym, jednostce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi, placówce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi, placówce terapii lub placówce oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym, ośrodku terapeutyczno-edukacyjno wychowawczym, zakładzie rehabilitacji, innej jednostce świadczącej specjalistycznej usługi dla osób z zaburzeniami psychicznymi- praca w zespole, wysoka kultura osobista, empatia, wrażliwość

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 342 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy