Praca: Terapeuta zajęciowy


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Terapeuta zajęciowy
Miejsce pracy: Żnin
Numer: StPr/21/0781
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z programem stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: komunikatywność


Wymagania inne:

umiejętność pracy z osobami niepełnosprawnymi

Miejsce pracy:

Żnin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Psychoterapeuta poznawczo - behawioralny

  • Centrum Psychoterapii “Pokonaj Lęk” Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Jako Psychoterapeuta będziesz: Pomagać dokonywać realnych zmian w życiu naszych Klientów Prowadzić indywidualną psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym Przeprowadzać...

  • Zobacz więcej
  • Psychoterapeuta poznawczo - behawioralny

  • Centrum Psychoterapii “Pokonaj Lęk” Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-09-11
    • Jako Psychoterapeuta będziesz: Pomagać dokonywać realnych zmian w życiu naszych Klientów Prowadzić indywidualną psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym Przeprowadzać...

  • Zobacz więcej
  • Terapeuta zajęciowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żnin Dodane: 2021-09-03
    • Zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: komunikatywność Wymagania inne: umiejętność pracy z osobami...

  • Zobacz więcej