Praca: Tokarz r132/0245-132/21


Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Tokarz r132/0245-132/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/0245
OBOWIĄZKI:
obróbka metali na tokarkach manualnych lub CNC lub WRB
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Tokarz w metalu (wymagany staż - lata: 1)


Wymagania inne:

doświadczenie 1 rok; mile widziane wykształcenie zasadnicze zawodowe; praca w godz. 06.00-14.00, 14.00-22.00

Miejsce pracy:

Włocławek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku



Zobacz podobne oferty

  • Kierowca samochodu dostawczego (nr 0527)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • przewóz towarów, przesyłek i materiałów do wyznaczonych punktów, wspomaganie pracy przy załadunku i rozpakowaniu transportowanych towarów, zabezpieczanie ładunków, prowadzenie...

  • Zobacz więcej
  • Robotnik gospodarczy(nr 0538)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • -Bieżące naprawy i konserwacje budynku oraz jego wyposażenia -Naprawa i konserwacja sprzętu biurowego w urzędzie-Realizacja zadań administracyjnych wspomagających sprawne i...

  • Zobacz więcej
  • Operator maszyn

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • - Produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego zgodnie z zadaniami ilościowymi i jakościowymi;- Sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i...

  • Zobacz więcej