Praca: Tokarz


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Tokarz
Miejsce pracy: Plewno
Numer: StPr/20/0948
OBOWIĄZKI:
-zapoznanie się z dokumentacją i rysunkami technicznymi przedmiotów do obrobienia,-wykonywanie prac tokarskich na tokarkach ogólnego przeznaczenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

praca w zespole, uczciwość, sumienność

Miejsce pracy:

Plewno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik produkcji

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Szubin Dodane: wczoraj
    • Praca przy produkcji elementów, Kontrolowanie jakości i ilości wykonanych elementówZapewnienie bieżącej produkcjiprawo jazdy kat. B, dyspozycyjność, dobry stan zdrowia, mile...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji(nr 3385)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • - głównie siedząca i ręczna praca- montaż teczek- manufaktura- ustawianie maszynpraca w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji(nr 3387)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • - głównie siedząca i ręczna praca- montaż teczek- manufaktura- ustawianie maszynpraca w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

  • Zobacz więcej