Praca: Tokarz


Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Tokarz
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1655
OBOWIĄZKI:
obsługa tokarek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak


Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : znajomość rysunku technicznego[Inne] : możliwość przyuczenia do zawodu

Miejsce pracy:

Toruń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia



Zobacz podobne oferty

  • Tokarz

  • DRUMET Liny i Druty sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: 2020-11-20
    • Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: wykonywanie wszystkich prac mechanicznych mających na celu naprawę i usprawnienie maszyn produkcyjnych i pozostałego...

  • Zobacz więcej
  • Tokarz w metalu

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: 2020-11-19
    • Operuje tokarkami ogólnego przeznaczenia do obróbki elementów metalowych.Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: [Inne] : MILE...

  • Zobacz więcej
  • Tokarz w metalu

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: 2020-11-19
    • Operuje tokarkami ogólnego przeznaczenia do obróbki elementów metalowych w celu nadania im odpowiedniego kształtu, wymiarów i gładkości powierzchni.Wymagania konieczne:...

  • Zobacz więcej