Praca: Trener wewnętrzny

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Trener wewnętrzny
Miejsce pracy: Ostaszewo
Numer: StPr/22/0655
OBOWIĄZKI:
-Szkolenia operatorów produkcji na podległej zmianie w zakresie: * znajomości dokumentacji procesowej na stanowisku pracy, * umiejętności oceny jakościowej produkowanych detali, * poprawności usuwania zapływek, gratowania detali, * poprawność pakowania detali, * zapoznania się operatorów z problemami produkcyjnymi powstającymi w procesie, * zapoznania się operatorów z reklamacjami zewnętrznymi i wewnętrznymi, * poprawności wypełniania dokumentacji produkcyjnej (Raporty Produkcyjne, Etykiety, Karty Braków, Innych raportów),* umiejętność posługiwania się urządzeniami kontrolno-montażowymi i narzędziami niezbędnymi w obróbce detalu,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

1 rok doświadczenia zawodowego w pracy na produkcji

Miejsce pracy:

Ostaszewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego