Praca: Ustawiacz maszyn wtryskowych

Dont worry be happy, we got this !

Poprzez zrozumienie biznesu, wypracowaliśmy strategię opartą na partnerskiej, stałej i długookresowej współpracy. Nasze działania skupione są na codziennej pracy z ludźmi i dla ludzi według wyznawanych wartości tj.: bezpieczeństwo i jakość. Dostarczamy wiedzę i doświadczenie Ekspertów, aby nasi Partnerzy Biznesowi skutecznie realizowali swoje założone cele.

Obecnie, dla naszego Partnera Biznesowego, firmy działającej w branży tworzyw sztucznych, poszukujemy osób, które mogą pracować na stanowisku:

Ustawiacz maszyn wtryskowych
Miejsce pracy: Toruń
Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:
  • przezbrajanie maszyn i ustawianie parametrów wtrysku;
  • utrzymywanie zaplanowanych cyklów produkcyjnych dla maszyn oraz ich stałe ulepszanie;
  • dbałość o ciągłość produkcji i minimalizację braków;
  • rozwiązywanie problemów technicznych;
  • udział w naprawie i konserwacji maszyn oraz form wtryskowych.
Co musisz posiadać, jeśli chcesz pracować na tym stanowisku:
  • praktyczne doświadczenie w ustawianiu maszyn wtryskowych;
  • znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych;
  • wykształcenie min. Zawodowe;
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej;
  • spostrzegawczość oraz dokładność;
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic – mile widziane.
Co zyskujesz dołączając do zespołu naszego Klienta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • dofinasowanie karty sportowej i ubezpieczenia
Charlie works sp. z o.o. (nr certyfikatu 23705)

Zobacz podobne oferty

  • Ustawiacz Maszyn

  • AA Euro Recruitment Poland Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-10-12
    • Opis stanowiska: przezbrajanie maszyn i ustawianie parametrów wtrysku  utrzymywanie zaplanowanych cykli produkcyjnych dla maszyn a także staranie by je stale ulepszać  dbanie o...

  • Zobacz więcej
  • Ustawiacz maszyn wtryskowych

  • Charlie works Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-09-25
    • Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: przezbrajanie maszyn i ustawianie parametrów wtrysku; utrzymywanie zaplanowanych cyklów produkcyjnych dla maszyn oraz ich stałe...