Praca: Ustawiacz maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Ustawiacz maszyn
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3588
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie form do montażu;- montaż i demontaż form z wtryskarki;- ustawianie maszyn i urządzeń wraz z wykonywaniem niezbędnych na starcie procesu czynności zawartych w dokumentacji, mających na celu potwierdzenie zgodności realizacji procesu;- obsługa informatycznych systemów monitorujących pracę maszyn.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Łęgnowo.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych - mile widziana; znajomość j. polskiego w stopniu podstawowym; zdolności manualne

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy