Praca: Ustawiacz wtryskarek


Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Ustawiacz wtryskarek
Miejsce pracy: Szubin
Numer: StPr/23/0837
OBOWIĄZKI:
ustawianie procesu wtrysku, uruchamianie form wtryskowych, montaż i demontaż form
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ustawiacz (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: obsługa wtryskarki


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szubin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Ustawiacz maszyn produkcyjnych / Mechanik

  • Drobex-Agro Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Makowiska (pow. bydgoski, gm. Solec Kujawski), Makowiska 12 Dodane: 2024-02-03
    • Twój zakres obowiązków diagnostyka, naprawa oraz konserwacja maszyn produkcyjnych Nie wymagamy doświadczenia, wystarczy, że posiadasz: wykształcenie w zawodzie elektryka,...

  • Zobacz więcej
  • Ustawiacz Maszyn Wtryskowych

  • Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, (Osowa Góra) Dodane: 2024-01-22
    • przygotowanie maszyn i narzędzi zgodnie z planem produkcyjnym, zapewnienie optymalnych parametrów technologicznych procesu produkcji przy uwzględnieniu norm jakościowych, nadzór...

  • Zobacz więcej