Praca: Wędzarz - Pracownik Produkcji Wędliniarskiej

Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów ubojowych kurcząt  w Polsce. Dzięki zaawansowanym technologiom i wdrożeniom systemów jakości, spełnia on wszelkie standardy Unii Europejskiej i Polskiej Ustawy Weterynaryjnej. Tradycje zakładu sięgają  1988 roku. Obecnie firma zatrudnia ok.720 osób i wchodzi w skład Grupy Drobex, która cieszy się opinią jednego z wiodących producentów drobiu w Polsce. Nasze produkty są rozpoznawane przez klientów dzięki wysokiej jakości i wspaniałym walorom smakowym.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wędzarz - Pracownik Produkcji Wędliniarskiej

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
  • obsługa wędzarni
  • wprowadzanie danych do systemu
  • konserwacja komór wędzarniczych
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • posiadanie minimum zawodowego wykształcenia (preferowane przetwórstwo mięsa)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • chęć przyuczenia w przypadku braku doświadczenia na stanowisku wędzarza
  • posiadanie aktualnych badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • miłą atmosferę pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania