Praca: Wózkowy - Magazynier

Ogłoszenie numer: 8973985, z dnia 2024-04-22

Wózkowy - Magazynier

Miejsce pracy: Białe Błota

Opis stanowiska

  • kompletacja zamówień;
  • załadunek i rozładunek towarów;
  • prawidłowy obrót towaru w magazynie;
  • przyjmowanie i wydawanie towaru oraz przygotowywanie wysyłek zgodnie z zamówieniami;
  • kontrola stanów magazynowych.

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na magazynie;
  • mile widziana znajomość branży meblowej;
  • 2-letnie doświadczenie oraz uprawnienia w obsłudze wózka widłowego na wysokim składzie.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • stabilna prace i zatrudnienie.