Praca: Woźna oddziałowa

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Woźna oddziałowa
Miejsce pracy: Strzelno
Numer: StPr/23/0027
OBOWIĄZKI:

Przestrzeganie przepisów bhp i p.poż. oraz dyscypliny pracy. Przestrzeganie obowiązujących regulaminów i zarządzeń. Zgłaszanie przełożonym nieprawidłowości w funkcjonowaniu ośrodka. Współpraca z nauczycielami w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom. Utrzymywanie w czystości sal należących do grupy (codzienne odkurzanie lub mycie podłogi, sprzątanie po zajęciach, mycie drzwi i ścian w miarę potrzeb, wynoszenie śmieci, mycie plastikowych zabawek w miarę potrzeb). Utrzymywanie w czystości łazienki (wycieranie podłogi w ciągu dnia, codzienne mycie i dezynfekowanie podłogi, codzienne dezynfekowanie pomieszczeń sanitarnych). Obsługa posiłków (zgłaszanie w kuchni ilości obecnych dzieci - po śniadaniu; sprzątanie po posiłkach ze stołów). udzielanie dzieciom pomocy w czynnościach samoobsługowych. Udzielanie pomocy nauczycielowi, szczególnie w czynnościach organizacyjnych (np. podczas spaceru) oraz porządkowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

umiejętność współpracy z dziećmi niepełnosprawnymi

Miejsce pracy:

Strzelno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie