Praca: Woźna w żłobku


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Woźna w żłobku
Miejsce pracy: Chełmża
Numer: StPr/21/0137
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie gotowych posiłków z półproduktów, sprzątanie, pomoc przy dzieciach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

mile widziane badania sanepidowskie

Miejsce pracy:

Chełmża


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Sprzątaczka biurowa

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kowalewo Pomorskie Dodane: wczoraj
    • Rzetelne i efektywne wykonywanie pracy , przestrzeganie obowiązującego regulaminu pracy i porządku pracy, dokładne i sumienne wykonywanie poleceń przełożonych, przestrzeganie...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik sprzątający

  • ISS Facility Services Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • Opis stanowiska Bieżące utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych Wymagania Sumienność i punktualność Dbałość o dobre mienie firmy i powierzony sprzęt

  • Zobacz więcej
  • Sprzątaczka biurowa

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Łabiszyn Dodane: wczoraj
    • planowanie sprzątania,organizowanie pomieszczenia gospodarczego,usuwanie zabrudzeń,uzupełnianie środków higienicznych,wykonywanie prostych prac porządkowych w otoczeniu budynku....

  • Zobacz więcej