Praca: Woźny

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Woźny
Miejsce pracy: Dobrzyń nad Wisłą
Numer: StPr/20/1256
OBOWIĄZKI:

Woźny

Miejsce pracy:

Dobrzyń nad Wisłą

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Czyściciel pojazdów

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: 2021-01-15
    • mycie i czyszczenie samochodów Oferta stażu dla osób do 30r. życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Sprzątaczka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie Dodane: 2021-01-14
    • Sprzątaczka Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Pracownik sprzątający

  • ISS Facility Services Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-01-08
    • Opis stanowiska Bieżące utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych Wymagania Sumienność i punktualność Dbałość o dobre mienie firmy i powierzony sprzęt