Praca: Woźny/palacz centralnego ogrzewania

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Woźny/palacz centralnego ogrzewania
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/20/0331
OBOWIĄZKI:
woźny/palacz centralnego ogrzewania
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

świadectwo kwalifikacyjne uprawniajace do zajmowania sie eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na sytanowisku eksploatacji dla następujacych urządzeń, instalacji i sieci: 1.kotły parowe oraz wodne na paliwa stałe i gazowe wraz z urządzeniami pomocniczymi;2. aparatura kontrolno-pomarowa i urządzenia automatycznej regulacji do urzadzeń i instalacji wynienionych w pkt. 1

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu