Praca: Wychowawca uzup. rp 57a 7/3554/347/22

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Wychowawca uzup. rp 57a 7/3554/347/22
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/22/3560
OBOWIĄZKI:
Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zobacz podobne oferty

  • Wychowawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Skępe Dodane: 2023-01-28
    • Opieka nad mieszkańcami

  • Zobacz więcej
  • Asystent nauczyciela (staż)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nowa Wieś Dodane: 2023-01-26
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: staż FP - Paulina Staż skierowany dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. Urzędzie. Wymagane...

  • Młodszy wychowawca w placówce wsparcia dziennego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Więcbork Dodane: 2023-01-23
    • 1/ Organizowanie pracy w grupie oraz pracy indywidualnej wg potrzeb wychowanków i planu pracy,2/ Opracowanie rocznych programów pracy i prowadzenie z nimi poszczególnych zajęć,3/...