Praca: Wychowawca w placówce opiekuńczo-wychowawczej

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Wychowawca w placówce opiekuńczo-wychowawczej
Miejsce pracy: Paulina
Numer: StPr/22/0596
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie procesu wychowawczego z dziećmi umieszczonymi w placówce, opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęćDo zadań zatrudnionych w Placówce wychowawców należy w szczególności: 1) bieżąca piecza nad dzieckiem,2) rozpoznawanie sytuacji dziecka i sytuacji rodziny, a także sporządzanie w porozumieniu z psychologiem, asystentem rodziny planu pomocy dziecku, 3) kierowanie procesem wychowania powierzonych opiece wychowanków, 4) organizowanie pracy z grupą wychowawczą, w tym realizacja ustalonego harmonogramu zajęć,5) utrzymywanie stałych kontaktów z rodziną dziecka i ze szkołą oraz nawiązywanie współpracy i podejmowanie działań mających na celu powrót dziecka do rodziny naturalnej lub umieszczenia w zastępczej formie opieki rodzinnej, 6) wspieranie swoją postawą i działaniami pedagogicznymi rozwoju psychofizycznego wychowanków, 7) rzetelne realizowanie założeń i celów, działań zawartych w programach pracy opiekuńczo wychowawczej dla poszczególnych typów placówek, 8) prawidłowe prowadzenie obowiązującej w placówce dokumentacji, 9) wzbogacenie własnego warsztatu pracy wychowawczej oraz branie udziału w różnych formach doskonalenia zawodowego,10) wypełnianie innych zadań zleconych przez dyrektora lub starszego wychowawcę - koordynatora.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Miejsce pracy:

Paulina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 do 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią