Praca: Wydawca magazynowy- magazynier

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Wydawca magazynowy- magazynier
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1657
OBOWIĄZKI:
wydawanie, przyjmowanie materiałów do magazynu, przygotowanie materiałów do wysyłki, transport wewnetrzny- obsługa wózków jezdniowych podnosnikowych, obsługa suwnicy kabinowej- praca na wys. powyżej 3 m.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia

Wymagania inne:

uprawnienia do obsługi suwnic kabinowych, uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia