Praca: Zbrojarz(nr 0343)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Zbrojarz(nr 0343)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0343
OBOWIĄZKI:
-wykonywanie prac budowlanych i remontowych na terenie zakładu przy ul. Witebskiej 27 w Bydgoszczy,-segregacja i przygotowanie do wywozu odpadów przemysłowych (tworzywa, papier, złom itp.)-wykonywanie drobnych napraw instalacji sanitarnych wod. kan. itp.Oferujemy:-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,-zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,-pracę na terenie zakładu w niedużym zespole,-wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,-przelew wynagrodzenia zawsze na czas,-miłą atmosferę w pracy.umowa o pracę na 1/1 etatu, okres próbny z możliwością przedłużenia, kwota wynagrodzenia od 16,70 zł/h brutto + premia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

-3 letnie doświadczenie zawodowe,-umiejętność wykonywania prac betoniarskich, murarskich, dekarskich i robót wykończeniowych oraz wiązania zbrojeń-znajomość obsługi elektronarzędzi budowlanych,-umiejętność czytania rysunku technicznego,-zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 17,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy