Praca: Zgrzewacz

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Zgrzewacz
Miejsce pracy: Bobrowniki
Numer: StPr/20/1076
OBOWIĄZKI:

Zgrzewacz

Miejsce pracy:

Bobrowniki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Operator maszyn czyszczących

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Plewno Dodane: 2020-10-23
    • - obsługa maszyn czyszczących, - konserwacja maszynWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: zaangażowanie, sumiennośc, odpowiedzialność

  • Zobacz więcej
  • Operator do przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Podborek Dodane: 2020-10-23
    • 1. Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych. 2. Bieżący nadzór i kontrola prawidłowego działania maszyn. 3. Realizowanie produkcji według planów. 4. Odpowiedzialność za...