Praca: Zgrzewacz

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Zgrzewacz
Miejsce pracy: Bobrowniki
Numer: StPr/21/0188
OBOWIĄZKI:
Miejsce pracy:

Bobrowniki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik do obsługi maszyny malującej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kruszyn Krajeński Dodane: wczoraj
    • obsługa maszyny malujacej, malowanie spławików metodą zanurzeniową; dwie zmiany 6-14-22 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Obsługa...

  • Zobacz więcej
  • Operator Maszyn Poligraficznych

  • Grupa Progres Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kruszyn Krajeński Dodane: wczoraj
    • dojazd z osiedla Błonie autobusem linii 92 ZADANIA: obsługą maszyn, wypełnianiem dokumentacji produkcyjnej, pakowaniem i etykietowaniem towarów, wprowadzaniem danych do systemu,...

  • Operator prasy

  • Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ostaszewo Dodane: 2021-02-22
    • Jeżeli chcesz: mieć swój udział w montażu i wdrożeniu prasy, zdobyć przeszkolenie do jej obsługi bezpośrednio przez producenta, być pionierem w jej obsłudze, nadzorować...