Praca: Zgrzewacz

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Zgrzewacz
Miejsce pracy: Bobrowniki
Numer: StPr/21/0191
OBOWIĄZKI:
Miejsce pracy:

Bobrowniki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Operator Maszyn Poligraficznych

  • Grupa Progres Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kruszyn Krajeński Dodane: 2021-03-04
    • dojazd z osiedla Błonie autobusem linii 92 ZADANIA: obsługą maszyn, wypełnianiem dokumentacji produkcyjnej, pakowaniem i etykietowaniem towarów, wprowadzaniem danych do systemu,...

  • Zobacz więcej
  • Operator maszyn w branży papierniczej

  • Randstad Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Solec Kujawski Dodane: 2021-03-01
    • oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w Zakładzie atrakcyjne warunki płacowe, zależne od doświadczenia od 3600 do 5500 zł brutto! możliwość rozwoju, pakiet...

  • Pomocnik operatora maszyn

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mała Nieszawka Dodane: 2021-02-26
    • Obsługa wózków widłowych i paleciaków· Pomoc przy przygotowaniu rolek· Pomoc przy wciąganiu wstęgi· Pomoc przy pakowaniu rolek· Pobranie i przygotowanie Addonsów do Wyrobu...