Praca: Instalator urządzeń sanitarnych (nr 1522)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Instalator urządzeń sanitarnych (nr 1522)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/21/1522
OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy:

Inowrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Zobacz podobne oferty

  • Dyżurny ruchu - kasjer

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: 2021-06-23
    • Sprzedaż biletów miesięcznych, rozliczanie kart drogowych, prowadzenie grafiku kierowców, informowanie podróżnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik mebli tapicerowanych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Chełmno Dodane: 2021-06-23
    • Wykonywanie czynności związanych z tapicerowaniem mebli Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: [Inne] : Mile widziana znajomość...