Praca: Kucharz

Ogłoszenie numer: 8970568, z dnia 2024-04-26

Bax-Pol Henryk Bartoszewicz

Do naszej restauracji, hotelu poszukujemy samodzielnego, pozytywnego i odpowiedzialnego kucharza, który potrafi pracować pod presją czasu i dobrze odnajduje się w zespole.

Jest to obiekt całoroczny.

Kucharz

Miejsce pracy: Górzno, ul. Wczasowa 1

Opis stanowiska

  • przygotowywanie dań wysokiej jakości zgodnie z wytycznymi dotyczącymi menu;
  • przygotowanie potraw a’la carte oraz bankietowych;
  • dbałość o czystość i higienę miejsca pracy;
  • przygotowanie mis-en-place dla serwowanego menu;
  • współpraca z innymi działami w celu realizacji życzeń Gości.

Wymagania

  • chęci do pracy;
  • zaangażowanie.

Oferujemy

  • stabilną pracę przez cały rok;
  • dobrze wyposażoną kuchnię- 2 piece konwekcyjno-parowe, 10 palników, frytownicę 2-komorową, płytę grillową (gazową), thermomix, cyrkulator sous vide, wilka, szatkownicę, pakowarkę próżniową, agregat prądotwórczy i wiele innych narzędzi pracy!
  • umowę o pracę / kontrakt B2B / umowę zlecenie - różne formy zatrudnienia;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • bardzo dobrą atmosferę;
  • możliwość wpływania na ofertę, poszukujemy ludzi z pomysłami.
Benefity
  • dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • elastyczny czas pracy;
  • zniżki na firmowe produkty i usługi;
  • kawa / herbata;
  • parking dla pracowników.