Praca: Magister Farmacji

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max –lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicąale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamypotencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.
Magister Farmacji - Strzelno
Zakres obowiązków:
  • Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • Zamawianie, prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem
  • Monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
  • Przestrzeganie standardów firmy Dr. Max
Oczekujemy:
  • Wykształcenia farmaceutycznego
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
  • Dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie
  • Otwartości, profesjonalizmu
  • Mile widziana znajomość programu KAMSOFT
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT PLUS