Praca: Nauczyciel wspomagający

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Nauczyciel wspomagający
Miejsce pracy: Kosowo
Numer: StPr/22/1218
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z Kartą Nauczyciela

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki

Wymagania inne:

bardzo dobra organizacja pracy, bardzo dobry kontakt z dziećmi

Miejsce pracy:

Kosowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią