Praca: Operator urządzeń wprowadzania danych

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Operator urządzeń wprowadzania danych
Miejsce pracy: Mogilno
Numer: StPr/22/0529
OBOWIĄZKI:
praca związana z w/w stanowiskiem
Miejsce pracy:

Mogilno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Zobacz podobne oferty

  • Operator maszyn

  • TPPD Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: dzisiaj
    • Opis stanowiska: Racjonalne wykorzystanie drewna Wykonywanie cięcia i ocena uzyskanych efektów, Mocowanie surowca w urządzeniach, przekazanie surowca do dalszej obróbki, Obsługa...

  • Zobacz więcej
  • Operator belownicy

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Jedwabno Dodane: wczoraj
    • Obsługa belownicy do prasowania odpadów (makulatura, folia stretch) polegająca na: napełnianie komory zasypowej odpadami, nadzór nad cyklem belowania, odbiór sprasowanych bel...

  • Operator urządzeń rozdrabniających

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Piechcin Dodane: wczoraj
    • Obsługa urządzeń rozładowczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: komunikatywność