Praca: Pomocnik kucharza

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pomocnik kucharza
Miejsce pracy: Jeżewo
Numer: StPr/22/0574
OBOWIĄZKI:

Pomoc przy przygotowaniu posiłków, potraw, obieranie warzyw i owoców, gastronomiczny rozbiór mięsa, utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych, zabezpieczenie przed zepsuciem surowców, ółproduktów i wyrobów gotowych, przestrzeganie BHP

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Jeżewo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu