Praca: Pracownik fizyczny (nr 2484)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik fizyczny (nr 2484)
Miejsce pracy: Żołędowo
Numer: StPr/21/2484
OBOWIĄZKI:
układanie, sortowanie, cięcie, odbiór towaru z maszyny, dbanie o porządek na stanowisku pracy.Miejsca wykonywania pracy: ul. Garbary 5, 86-050 Solec Kujawski; ul. Stalowa 1, 85-453 Bydgoszcz; ul. Toruńska 304, 85-880 Bydgoszcz; ul. Ołowiana 18, 85-461 Bydgoszcz, Bielsko, 77-220 Koczała; ul. Tartaczna 2, 77-231 Korzybie; Nowa Wieś, 77-320 Przechlewo; Godętowo, 84-218 Łęczyce; Polnica, 77-323 Polnica; Topole 17, 89-600 Chojnice; ul. Stolarska 6c, 86-021 Maksymilianowo; ul. Koronowska 22, 89-400 Sępólno Krajeńskie; ul. Przemysłowa 4, 76-231 Damnica; Czaple 100, 80-290 Żukowo; Sątoczno 9, 77-130 Lipnica; ul. 3-Maja, 63-460 Nowe Skalmierzyce; ul. Lipowa 27, 69-200 Sulęcin; ul. Staropoznańska 182, 88-100 Inowrocław; ul. Słópska 60, 77-140 Kołczygłowy; ul. Kościuszki 30a, 89-400 Sępólno Krajeńskie; ul. Toruńska 63a, 86-050 Solec Kujawski.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi
Uprawnienia: obsługa maszyn

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe, pożądane doświadczenie w obsłudze maszyn i pił tarczowych, wysoka kultura osobista, dobry stan zdrowia, kondycja fizyczna, gotowość do podjęcia pracy w różnych miejscach na terenie kraju z dnia na dzień.

Miejsce pracy:

Żołędowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 196 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy