Praca: Pracownik magazynowo - produkcyjny(nr 2818)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik magazynowo - produkcyjny(nr 2818)
Miejsce pracy: Wilcze
Numer: StPr/20/2818
OBOWIĄZKI:
Oczekiwania i wymagania:- zdolności manualne- zaangażowanie w realizację zadań- punktualność, rzetelność, odpowiedzialność- umiejętność efektywnego gospodarowania czasem oraz samodzielnej organizacji pracyOferujemy:- umowę o pracę- stabilne zatrudnienie- możliwość wypracowania nadgodzin- zapewniamy wdrożenie, szkolenia i pomoc doświadczonych współpracowników,- udostępniamy profesjonalne narzędzia pracy,- dbamy o przyjazną atmosferę pracy, Mile widziani absolwenci szkół technicznych i zawodowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Wilcze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy