Praca: Monter konstrukcji stalowych


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Wrzeszewo
Numer: StPr/21/0123
OBOWIĄZKI:

składanie gotowego wyrobu z dostarczonych detali

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Wrzeszewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Monter Konstrukcji Stalowych – Przemysłowych

  • Formanway Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Zadania: Budowa obiektów produkcyjnych oraz magazynowych Montaż konstrukcji stalowych, elementów modułowych dachów i ścian według rysunku technicznego i planów montażu Montaż...

  • Zobacz więcej
  • Monter konstrukcji stalowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dębiny Dodane: 2021-04-14
    • cięcie stali, szlifowanie, montaż konstrukcji stalowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Monter konstrukcji stalowych(nr 0735)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-04-12
    • praca fizyczna, praca na wysokości do 3m i powyżej 3m, praca z grupą ludzi, delegacje krajowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: czytanie...

  • Zobacz więcej