Praca: Asystent stomatologiczny


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Asystent stomatologiczny
Miejsce pracy: Kowalewo Pomorskie
Numer: StPr/24/0200
OBOWIĄZKI:
obsługa kompuetra,sterylizacja,dbałość o czystość w gabinecie,praca administracyjna,praca z lekarzem stomatologii
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

doświadcenie zawodowe w stomatologii/med

Miejsce pracy:

Kowalewo Pomorskie


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu



Zobacz podobne oferty

  • Asystentka Stomatologiczna / Asystent Stomatologiczny

  • Medicover Stomatologia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, ul. Gdańska 125 Dodane: 2024-05-09
    • Do Twoich zadań należeć będzie: Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy z lekarzem, Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce), Sterylizację...

  • Zobacz więcej
  • Higienistka stomatologiczna / Higienista Stomatologiczny

  • Medicover Stomatologia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, ul. Gdańska 125 Dodane: 2024-05-09
    • Do Twoich zadań należeć będzie: Samodzielne wykonywanie zabiegów higienizacji, Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce), Przygotowanie gabinetu...

  • Zobacz więcej